Пошук :
Довідка :
Електронний каталог : Пількевич Ігор Анатолійович - Математичне моделювання динаміки популяцій
Пількевич Ігор Анатолійович - Математичне моделювання динаміки популяцій
Книга
Автор: Пількевич Ігор Анатолійович
Математичне моделювання динаміки популяцій : монографія
Видавництво: ЖДУ ім. І. Франка, 2010 г.
ISBN 978-966-485-075-6
Автор: Пількевич Ігор Анатолійович
Математичне моделювання динаміки популяцій : монографія
Видавництво: ЖДУ ім. І. Франка, 2010 г.
ISBN 978-966-485-075-6
(UA) Книга
X> 8186
694930 Главный филиал 934641 Главный филиал
Пількевич, Ігор Анатолійович.
Математичне моделювання динаміки популяцій : монографія / Ігор Анатолійович Пількевич.– Житомир : ЖДУ ім. І. Франка, 2010.– 87 с.
300 пр.– Бібліогр.: с. 82-84 . – На укр. яз.
ISBN 978-966-485-075-6.
ББК В193
ББК Е6.в605
-- 1. Популяції – Математичне моделювання.
X> 8186
694930 Главный филиал 934641 Главный филиал
Пількевич, Ігор Анатолійович.
Математичне моделювання динаміки популяцій : монографія / Ігор Анатолійович Пількевич.– Житомир : ЖДУ ім. І. Франка, 2010.– 87 с.
300 пр.– Бібліогр.: с. 82-84 . – На укр. яз.
ISBN 978-966-485-075-6.
ББК В193
ББК Е6.в605
-- 1. Популяції – Математичне моделювання.