Одеська національна наукова бібліотека

Повернутися до сайту ОННБ
Бібліотека працює:
понеділок, вівторок, середа, четвер, субота і неділя – з 10.00 до 18.00
Вихідний день – п’ятниця. Останній четвер місяця – санітарний день

Електронний каталог

Відображає документи,
що надійшли до бібліотеки з 2001 р.

Пошук :

  • Нові надходження
  • Простий пошук

  • Автори
  • Видавництва
  • Серії
  • Тезауруси
  • Індекси УДК

Довідка :

  • Як освоїти пошук в ЕК

  • Приклади оформлення бланка вимоги

  • Перелік наукових спеціальностей

  • Скорочені таблиці УДК українською мовою на веб-сайті UDCS

Електронний каталог : Горбатюк, Катерина Володимирівна - Математичні моделі в нормуванні праці на базі теорії нечітких множин

Горбатюк, Катерина Володимирівна - Математичні моделі в нормуванні праці на базі теорії нечітких множин

Математичні моделі в нормуванні праці на базі теорії нечітких множин
Недоступно
 0 из 1
Книга
Автор: Горбатюк, Катерина Володимирівна
Математичні моделі в нормуванні праці на базі теорії нечітких множин : монографія
Видавництво: ХНУ, 2013 г.
ISBN 978-966-330-187-7

(UA) Книга
III> 93001
755654 Главный филиал

Горбатюк, Катерина Володимирівна.
Математичні моделі в нормуванні праці на базі теорії нечітких множин : монографія / Катерина Володимирівна Горбатюк.– Хмельницький : ХНУ, 2013.– 158 с.
300 пр.– Бібліогр.: с. 147-157 . – На укр. яз.
ISBN 978-966-330-187-7 : 9.00.

ББК У.в641.1

-- 1. Праця – Нормування – Моделювання, математичне.



© Одеська національна наукова бібліотека 2012—2025