Одеська національна наукова бібліотека

Повернутися до сайту ОННБ
Бібліотека працює:
понеділок, вівторок, середа, четвер, субота і неділя – з 10.00 до 18.00
Вихідний день – п’ятниця. Останній четвер місяця – санітарний день

Електронний каталог

Відображає документи,
що надійшли до бібліотеки з 2001 р.

Пошук :

  • Нові надходження
  • Простий пошук

  • Автори
  • Видавництва
  • Серії
  • Тезауруси
  • Індекси УДК

Довідка :

  • Як освоїти пошук в ЕК

  • Приклади оформлення бланка вимоги

  • Перелік наукових спеціальностей

  • Скорочені таблиці УДК українською мовою на веб-сайті UDCS

Електронний каталог : Матиясевич, Ю. В. - О метаматематическом подходе к доказательству теорем дискретной математики

Матиясевич, Ю. В. - О метаматематическом подходе к доказательству теорем дискретной математики

О метаматематическом подходе к доказательству теорем дискретной математики
Недоступно
 0 из 1
Книга
Автор: Матиясевич, Ю. В.
О метаматематическом подходе к доказательству теорем дискретной математики : [статья]
Видавництво: [б.и.], 1974 г.
ISBN відсутній

(UA) Книга
X> 9584
792891 Главный филиал

Матиясевич, Ю. В.
О метаматематическом подходе к доказательству теорем дискретной математики : [статья] / Ю. В. Матиясевич.– [Б.м.] : [б.и.], 1974.– С. 31-50
Статья с журнала: "Записки научных семинаров ЛОМИ", т. 49, 1974.– Библиогр.: с. 48 . – На рус., англ. яз. : 1.00.






© Одеська національна наукова бібліотека 2012—2025