Пошук :
Довідка :
Електронний каталог : Berge, C. - Perfect graphs and kernels
Berge, C. - Perfect graphs and kernels
Книга
Автор: Berge, C.
Perfect graphs and kernels
Видавництво: Inst. of Math., Acad. Sinica, 1988 г.
ISBN відсутній
Автор: Berge, C.
Perfect graphs and kernels
Видавництво: Inst. of Math., Acad. Sinica, 1988 г.
ISBN відсутній
(UA) Книга
Xін 1084
767003 Главный филиал
Berge, C.
Perfect graphs and kernels / C. Berge, P. Duchet.– [S.l.] : Inst. of Math., Acad. Sinica, 1988.– P. 263-274
Стаття з журналу: "Bulletin of the Institute of Mathematics Academia Sinica", Vol. 16, No. 4, December 1988, 263-274.– Містить бібліографію . – На англ. яз. : 1.00.
ББК В176
-- 1. Теорія графів.
Xін 1084
767003 Главный филиал
Berge, C.
Perfect graphs and kernels / C. Berge, P. Duchet.– [S.l.] : Inst. of Math., Acad. Sinica, 1988.– P. 263-274
Стаття з журналу: "Bulletin of the Institute of Mathematics Academia Sinica", Vol. 16, No. 4, December 1988, 263-274.– Містить бібліографію . – На англ. яз. : 1.00.
ББК В176
-- 1. Теорія графів.