Пошук :
Довідка :
Електронний каталог : Муха, Ігор Стефанович - Математичні моделі механіки суцільного середовища
Муха, Ігор Стефанович - Математичні моделі механіки суцільного середовища
Книга
Автор: Муха, Ігор Стефанович
Математичні моделі механіки суцільного середовища : навч. посіб.
Видавництво: ЛНУ ім. І. Франка, 2015 г.
ISBN 978-617-10-0047-6
Автор: Муха, Ігор Стефанович
Математичні моделі механіки суцільного середовища : навч. посіб.
Видавництво: ЛНУ ім. І. Франка, 2015 г.
ISBN 978-617-10-0047-6
(UA) Книга
X> 9707
807718 Главный филиал
Муха, Ігор Стефанович.
Математичні моделі механіки суцільного середовища : навч. посіб. / Ігор Стефанович Муха, Львів. нац. ун-т ім. І. Франка.– Львів : ЛНУ ім. І. Франка, 2015.– 221 с.
200 пр.– Бібліогр.: с. 216-219 . – На укр. яз.
ISBN 978-617-10-0047-6 : 24.00.
ББК В251я73-1
-- 1. Механіка суцільних середовищ – Математичне моделювання – Підручники, посібники.
X> 9707
807718 Главный филиал
Муха, Ігор Стефанович.
Математичні моделі механіки суцільного середовища : навч. посіб. / Ігор Стефанович Муха, Львів. нац. ун-т ім. І. Франка.– Львів : ЛНУ ім. І. Франка, 2015.– 221 с.
200 пр.– Бібліогр.: с. 216-219 . – На укр. яз.
ISBN 978-617-10-0047-6 : 24.00.
ББК В251я73-1
-- 1. Механіка суцільних середовищ – Математичне моделювання – Підручники, посібники.